Pasniedzēji

DINA CEPLE

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste. Dūlu apvienības pamatlicēja Latvijā

Dina ir Ģimenes veselības centra “STĀRĶA LIGZDA” idejas autore un Dūlu apvienības pamatlicēja Latvijā. Viņa konsultē sievietes grūtniecības, zīdīšanas un pēcdzemdību periodā, veic profilaktiskās ginekoloģiskās apskates, kā arī pieņem dzemdības mājās un Siguldas slimnīcā.

AIGA ZAKEVICA

Sertificēta vecmāte, dūla un zīdīšanas konsultante

Aigas ikdienā strādā kā vecmāte un atbalsta sievietes ne tikai gaidībās un radībās, bet arī pēcdzemdībās, konsultējot kā zīdīšanas konsultants. Aiga ir līdzās sievietēm dzemdībās arī kā dūla, palīdzot sievietēm piedzīvot savu varēšanu visā pilnbriedā.

AGNESE ORUPE

KBT psihoterapijas speciāliste

Agnese ir viena no pieprasītākajām psihoterapijas speciālistēm Latvijā. Psiholoģiju apguvusi Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības augstskolā; pēc tam zināšanas papildinājusi divu gadu garās profesionālajās mācībās pārvērtējošās psiholoģijās meistarklasēs, un tagad absolvējusi kognitīvi biheiviorālās terapijas skolu, iegūstot terapeita un supervizora kvalifikāciju.

LIENE GRIGĀNE

Sertificēta fizioterapeite, dūla un zīdīšanas konsultante

Liene praktizē ne tikai kā fizioterapeits pieaugušajiem un bērniem, bet arī veic masāžas sievietēm, vada vingrošanas māmiņām ar mazuļiem, konsultē zīdīšanas jautājumos un pasniedz nodarbības jaunajiem vecākiem par jaundzimušā kopšanu un handlingu.

MARINA BRICE

Sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģe

Mg.psych., zinātniskā grāda pretendente klīniskajā psiholoģijā, sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite (2013) un KBT supervīzore (2019), sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģe ar pārrauga tiesībām.

INGA OLIŅA

“CentrsZin” vecāku izglītības programmas vadītāja, TBRI praktiķe.