Pasniedzēji

DINA CEPLE

Ginekoloģe, dzemdību speciāliste. Dūlu apvienības pamatlicēja Latvijā

Dina ir Ģimenes veselības centra “STĀRĶA LIGZDA” idejas autore un Dūlu apvienības pamatlicēja Latvijā. Viņa konsultē sievietes grūtniecības, zīdīšanas un pēcdzemdību periodā, veic profilaktiskās ginekoloģiskās apskates, kā arī pieņem dzemdības mājās un Siguldas slimnīcā.

LĪGA GINIBORGA

Vecmāte un dūla, zīdīšanas konsultante

Līga ir vecmāte un dūla, kas ik dienas ir līdzās sievietēm gaidību laikā, dzemdībās un pēcdzemdibu periodā, kā arī dodās mājvizītēs un atbalsta sievietes zīdīšanas jautājumos, kā zīdīšanas konsultants. Līga vada vingrošanas nodarbības topošajām māmiņām, veic Rebozo lakatu masāžu un Bowen terapiju, kā arī tiekas ar jaunajām māmiņām un mazuļiem pēc dzemdībām Bēbišu skoliņā.

AIGA ZAKEVICA

Sertificēta vecmāte, dūla un zīdīšanas konsultante

Aigas ikdienā strādā kā vecmāte un atbalsta sievietes ne tikai gaidībās un radībās, bet arī pēcdzemdībās, konsultējot kā zīdīšanas konsultants. Aiga ir līdzās sievietēm dzemdībās arī kā dūla, palīdzot sievietēm piedzīvot savu varēšanu visā pilnbriedā. 

LIENE GRIGĀNE

Sertificēta fizioterapeite, dūla un zīdīšanas konsultante

Liene praktizē ne tikai kā fizioterapeits pieaugušajiem un bērniem, bet arī veic masāžas sievietēm, vada vingrošanas māmiņām ar mazuļiem, konsultē zīdīšanas jautājumos un pasniedz nodarbības jaunajiem vecākiem par jaundzimušā kopšanu un handlingu. 

MARINA BRICE

Sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģe

Mg.psych., zinātniskā grāda pretendente klīniskajā psiholoģijā, sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite (2013) un KBT supervīzore (2019), sertificēta klīniskā un konsultatīvā psiholoģe ar pārrauga tiesībām.

INGA OLIŅA

“CentrsZin” vecāku izglītības programmas vadītāja, TBRI praktiķe.